נגישות

הזמנות

אילו אמצעי תשלום אתם מקבלים?

אמצעי התשלום שאנו מקבלים:
• כל סוגי כרטיסי אשראי
• אפל פיי - Apple Pay
• פייפאל - PayPal

האם התשלום האתר מאובטח?

תשלום האשראי מאובטח על ידי התקנים המחמירים ביותר בשוק (PCI-DSS LEVEL 1) אשר מגנים על בית העסק והלקוח בצורה המקסימלית מפני חשיפה של נתוני האשראי.

האם אפשר לשלם במזומן?

כרגע אין אפשרות תשלום במזומן.

ביצעתי הזמנה אך לא קיבלתי אישור

אנו שולחים אישור הזמנה מיד לאחר ביצוע ההזמנה. לפעמים האימייל שהוזן הוא לא נכון או שהאימייל שלנו נחת בספאם. אנא בידקו את תיבת הספאם שלך, ואם לא מצאת את מייל אישור ההזמנה שלחו לנו הודעה עם השם שהזנת בהזמנה ונעזור לבדוק למה המייל לא הגיע.

האם אפשר לבטל את ההזמנה שלי?

ניתן לבטל את ההזמנה אם היא עדיין לא יצאה לדרך. אנא שילחי לנו הודעה ונעשה הכל כדי לעזור לך. 

הזנתי בטעות פרטים שגויים בהזמנה, מה לעשות?

אין בעיה! כל עוד ההזמנה עוד לא יצאה למשלוח - ניתן לשנות את מספר הטלפון בהזמנה, כל שיש לעשות הוא לפנות אלינו ב- WhatsApp.

קיבלתי מוצר לא נכון, מידה לא נכונה או מוצר פגום

אנחנו מאד מצטערים על אי הנוחות. הצוות שלנו עובד קשה כדי לשלוח בדיוק את מה שהזמנת, אך לפעמים טעויות קורות. אנא שילחו לנו הודעה עם מספר ההזמנה המקורי ותמונות של המוצרים שקיבלת ונדאג לשלוח לך מוצרים חדשים על חשבוננו.

קיבלתי אישור הזמנה אך מופיעים בו פריטים שונים ממה שהזמנתי

אין לנו אפשרות להתערב באישורי ההזמנה שנשלחים. כלומר, מה שהוספת לעגלה וקנית באתר הוא מה שתקבלי עליו את האישור. אנחנו מבינים שלפעמים קורות טעויות ושוכחים להוריד או להוסיף מוצרים, ולכן נשמח לעמוד לרשותך ולמצוא פתרון.

משלוחים

מתי אקבל את ההזמנה שלי?

כמצוין במעמד הרכישה ובמדיניות המשלוחים שלנו, זמני המשלוח הם 7-20 ימי עסקים ( ימי עסקים הם הימים א׳-ה׳, לא כולל סופי שבוע וחגים ) אנא בידקו האם ההזמנה שלכם עדיין במסגרת הזמן הזו.
אם פרק הזמן עבר, אנא פנו אלינו עם מספר הזמנה ונשמח מאד לעזור לכם לאתר את החבילה.

כיצד אוכל לעקוב אחר ההזמנה שלי?

תוכל לעקוב אחרי ההזמנה שלך בדף מעקב הזמנה

לאן המשלוח יגיע?

אם הזמנת לנקודת איסוף - ניתן לבחור את נקודת האיסוף הקרובה אליך מתי שהמשלוח יהיה באיזור שלך ( אסמס ישלח מחברת המשלוחים ) אם הזמנת משלוח עד הבית, אז המשלוח יגיע לכתובת שצוינה במעמד ההזמנה.

לא הצלחתי לבחור נקודת איסוף במעמד ההזמנה

לא ניתן לבחור נקודת איסוף במעמד ההזמנה מכיוון שלפעמים הנקודות משתנות. כשהמשלוח יגיע לאיזור שלך ישלח למספר הטלפון שציינת אסמס בו ניתן יהיה לבחור את נקודת האיסוף המועדפת בשבילך.

האם אני יכול לשנות את ההזמנה שלי?

לפני רכישה סופית, אנא ודא שכל פרטי ההזמנה שלך נכונים ואין בעגלה פריטים שאין בכוונתך לרכוש. במידה ושלחת פנייה ביום העסקים בו ביצעת את הרכישה, אנו נשתדל לתקן את הפריטים לפני שההזמנה תשלח. במידה וההזמנה כבר נשלחה, תוכל לבצע החזר של הפריטים לאחר שהחבילה תגיע אלייך.

שכחתי לאסוף את החבילה מנקודת החלוקה, מה לעשות?

אם שכחת לאסוף את החבילה מנקודת האיסוף והחבילה הוחזרה לחברת המשלוחים - יש ליצור איתנו קשר על מנת לתאם הפצה חוזרת בתשלום.

הגעתי לנקודת האיסוף אבל החבילה לא שן, מה לעשות?

צרי איתנו קשר ב- WhatsApp ואנחנו נטפל בזה, אין לך ממה לדאוג.

יש לך שאלות נוספות?